У попередній статті я розповів як змінювати властивості документів, створених у CorelDRAW. А тепер, як і обіцяв, покажу як їх побачити у Windows Explorer (Провіднику).
Для цього клікніть правою кнопкою миші на файлі з розширенням .CDR і у випадаючому меню виберіть Properties (Властивості).
У новому вікні ви побачите кілька закладок. На першій - General (Загальні) - загальна інформація про файл, зменшене зображення документа, його розмір, місцезнаходження тощо. але в даному випадку нам треба закладка Details (Деталі).
Вміст цієї закладки поділяється на розділи. Description (Опис) містить ті поля, які ми вчились заповняти у попередній статті. У розділі Origin (Джерело) перечислені автор; програма, в якій був створений документ і її версія; версія документа; номер ревізії; копірайт. Частково ми ці поля теж міняли.
Розділ General (Загальне) містить загальну статистику документа. Розмір паперу, кількість сторінок, текстову статистику, використані шрифти, роздільчу здатність, мову.
У розділі Graphic objects (Графічні об'єкти) є статистика про об'єкти з яких складається документ. Розділ Color (Колір) розповідає про кольорову палітру, використану у документі.
Розділ File (Файл) містить загальну інформацію про файл документа, схожу на ту, що представлена на закладці General (Загальні).
4 коментарів(я) до «Як подивитись інформацію про CDR-файл у Windows»
Ой, я ж і кажу, шо вже час винести тую ялинку з синім кульчиком( червень на вулиці!Йой!)і написати шось новеньке.і нехай заздрять ті, хто "мішає нам строіть і жить"!:))
Так, вже написали новеньке. Якщо маєте щось своє, то поділіться. Будемо раді.
Так, побачила у Вас розділ з вишивками і ще той, де шрифти. От і подумала, що було б цікаво розповісти як наприклад зробити зі звичайного малюнка якусь схему для вишивання.або викласти якісь шрифти для вишивання хрестиком. Можу ще написати про традиційні українські вишивки, якщо комусь цікаво. і до речі - Ви приймаєте на сайт статті інших авторів, чи це не актуально?
Звичайно приймаємо статті. Але вони повинні бути більш технічними, якщо можна так сказати, і стосуватись саме векторної графіки. Традиції української вишивки дуже цікава тема, але це більше підходить до блогу. Щодо того як перетворити малюнок у схему для вишивки, то для цього є спеціалізоване програмне забезпечення. Для прикладу наберіть у Google пошуку "Сorel embroidery" і побачите що пропонується для лінійки продуктів Corel. А ще ж є і інші! А вручну це дуже марудна справа.
Лишити коментар